LASER NORDLYS BY ELLYPSE – ZABIEG GWIAZD W TWOIM GABINECIE!

LASER NORDLYS BY ELLYPSE – ZABIEG GWIAZD W TWOIM GABINECIE!

Jak cofnąć czas i wciąż wyglądać młodo? Pytanie to spędzało sen z powiek kobietom wszystkich czasów i jest tak do dziś! Kiedyś osiągnięciu tego celu służyły magiczne mikstury i zaklęcia. Dziś nie potrzeba już magicznej różdżki, wystarczy głowica lasera Norblys by Ellypse i wprawne ręce doświadczonego kosmetologa. Poznaj sekret gwiazd i wzbogać ofertę w najlepiej sprzedające się dziś zabiegi medycyny estetycznej na twarz i ciało. Sprawdź!

Norblys by Ellypse – hit fotoodmładzania!

Twoje klientki chcą być piękne! To jasne jak słońce, właśnie dlatego odwiedzają Twój gabinet. Jeśli chcesz zaoferować im prawdziwie skuteczne zabiegi na twarz i ciało, wynajmij laser Norblys by Ellypse, prawdopodobnie najlepsze tego typu urządzenie na świecie. Nie każda Twoja klienta się do tego przyzna, ale więcej niż pewne, że prawie każda chciałaby wyglądać jak gwiazda filmowa i olśniewać wszystkich urodą. A co robią gwiazdy i modelki, by zachwycać swoich fanów? Czy to możliwe, że ich skóra się nie starzeje i – mimo upływu lat – jest wciąż napięta, gładka i rozświetlona? Robią makijaż, tak, to prawda. Ale przede wszystkim dbają o siebie i wykonując co jakiś czas skuteczne zabiegi medycyny estetycznej. Kiedyś Twoje klientki mogły o tym tylko pomarzyć, dziś „zabiegi gwiazd” możesz mieć w swoim gabinecie niemal natychmiast.

Nordlys Ellipse – efekty zabiegów „wow”

Kiedyś klientki obawiały się zabiegów medycyny estetycznej, do których zaliczana jest również laseroterapia. Te czasy jednak już minęły, ponieważ współczesne zabiegi laserowe są bezpieczne i nieinwazyjne, a przede wszystkim skutecznie rozprawiają się z problemami estetycznymi. Usuwanie zmarszczek, usuwanie rozstępów czy blizn, usuwanie przebarwień na skórze czy laserowy lifting skóry to zabiegi, które – po kilku seriach – przynoszą wprost spektakularne efekty. Fotoodmładzanie zyskuje na popularności w zawrotnym tempie i dlatego zabiegi laserowe wprowadza każdy gabinet, który chce utrzymać starych i pozyskiwać nowych klientów, i to na długo. Walka z rumieniem, wyrównywanie kolorytu, zamykanie naczynek laserem Nordlys by Ellypse nigdy nie było prostsze. Ani bezpieczniejsze. Dlaczego? Ponieważ Nordlys Ellypse wykorzystuje technologię Selective Waveband Technology, która pozwala wysyłać dokładnie takie pasma energii, jakie są potrzebne, jednocześnie redukując potencjalnie niebezpieczne. Dzięki temu zabieg jest nieinwazyjny i po prostu stymuluje naturalne mechanizmy wytwarzania nowego kolagenu, a to wszystko obniża ryzyko niepożądanych skutków ubocznych. Impulsy z lasera Nordlys trwają mniej niż jedną milisekundę, efekty – przerastają oczekiwania Twoich klientów. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia, klientki, po wykonaniu zabiegów na jedną partię ciała, wracają z kolejnymi, a w dodatku polecają Twój gabinet swoim koleżankom. Lepszej reklamy nie potrzeba!

Laser Nordlys Ellipse – opinie ekspertów

„Gdybym miała zabrać ze sobą z całej kliniki jednio tylko urządzenie, bez wahania wzięłabym laser Nordlys Ellypse. Dlaczego? Ponieważ jest to laser medyczny, który rozwiązuje niemal wszystkie problemy skóry twarzy i ciała. Działa skutecznie, bezpiecznie i nieinwazyjnie, pobudzając naturalne procesy odnowy; może być stosowany u kobiet i mężczyzn, u osób młodych, dojrzałych i seniorów, z dowolnym fototypem skóry. Mówię to jako kosmetolog i lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem, pracowałam na różnych kosmetykach i urządzeniach, i uważam, że nie ma dziś skuteczniejszego urządzenia – mówi Milena Żak z Success Universe.

Poznaj inne opinie o Nordlys Ellypse:

dr Neil Walker

dr Victor Ross

dr Peter Bjerring

Dla kogo zabiegi Nordlys Ellypse?

Zastanawiasz się, kto przyjdzie do Ciebie na zabiegi laserowe Nordlys Ellypse? Nasz odpowiedź brzmi: każdy, kto ceni sobie bezpieczny i skuteczny zabieg laserowy zapewniający natychmiastowy i trwały rezultat upiększający. Przyjdą klientki, które cenią sobie szybkie i widoczne efekty, ponieważ np. sam zabieg na twarz trwa ok. 20 minut i zobaczą efekt ujędrnienia i odmłodzenia skóry, zaś rezultat finalny – po serii minimum 4 zabiegów – naprawdę je zaskoczy. Zastanawiasz się, czy nie zniechęci ich konieczność wykonania zabiegów w serii? Nie, ponieważ poprawa wyglądu z zabiegu na zabieg będzie SPEKTAKULARNA! Nie, ponieważ zabieg jest bezbolesny i wykonywany przez naszego profesjonalistę. Nie, bo… ich koleżanki w pracy zzielenieją z zazdrości, a zapewniamy Cię, że to lepszy argument niż cała ta marketingowa narracja! Na zabiegi przyjdą osoby z dojrzałą cerą, by uzyskać efekt liftingu i redukcję zmarszczek. Przyjdą młode biznes woman, by profilaktycznie zadbać o twarz i ciało. Przyjdą panie zmagające się od lat z czerwonymi plamami na twarzy i cerą naczynkową, bo laserowe zamykanie naczynek w końcu rozwiąże ich problem. Przyjdą dziewczyny po cesarskim cięciu, by usunąć bliznę, a następnie, by zredukować zwiotczenia skóry na brzuchu po ciąży. Przyjdą osoby, które całe życie nie mogą patrzeć w lustro na swoje blizny po trądziku. Ilość zastosowań lasera Nordlys Ellypse jest niesamowita, dlaczego więc nie masz zacząć na tym dobrze zarabiać?

Zadzwoń teraz 692 239 732, 733 009 558 lub napisz: [email protected]